numis.lt naujienos

2023.05.15

Nuo 2023.05.15 d. siuntimo kaina iš Lietuvos - 2 eurai.

2021.01.07

Nuo 2021 m. sausio 1 d. Ispanijos paštui (Correos) pabranginus siuntimo kainą, keičiasi ir siuntimo kaina iš numis.lt, siunčiant iš Ispanijos į Lietuvą, ar į kitą Europos valstybę. Nuo šiol siuntimas kainuos 5 eurus. Siunčiant iš Lietuvos kaina nesikeičia ir lieka 1,5 euro.

2020.09.17

Jau kiek anksčiau pasikeitė siuntimo kaina iš Ispanijos į Lietuvą. Ispanijos paštui pabranginus laiško siuntimą iki 5,5 - 6 eurų, siuntimas į Lietuvą perkant per numis.lt kainuoja 3,5 euro. Gavimo laikas priklauso nuo pašto apkrovimo, apie 1-4 savaites nuo išsiuntimo. Siuntimo kaina iš Lietuvos (siunčiama kartą per mėnesį) - nepasikeitė ir liko 1,5 euro. Atliekant daugiau nei vieną užsakymą iki išsiuntimo - siuntimo kaina yra viena ir užsakinėjant antrą kartą siuntimas papildomai nieko nekainuoja. Užsaknėjant pasirinkti: REZERVACIJA. 

2018.12.12

Sveiki puslapio draugai ir mieli kolegos! Šeimyninių aplinkybių vedamas po truputį persikelinėju gyventi į Ispaniją, o kartu su manimi keliasi ir dalis numis.lt veiklos. Nuo šiandien bus trys galimybės įsigyti banknotų, atvirukų, nuotraukų ir kitų daiktų kolekcijai. Visa sistema lieka tokia pati, tačiau atsiranda siuntimas iš Ispanijos. Ispanijos paštas labai brangus, registruotas laiškas 4,9 - 5,3 euro. Aš esu pasiryžęs didžiąją dalį siuntimo išlaidų padengti, tai siuntimas kainuos 2,5 euro. Virš 100 eurų užsakymams kaip ir buvo taip ir liks nemokamas siuntimas. Į Lietuvą iki balandžio mėnesio tikrai grįžinėsiu kas mėnesį ir užsakymus išsiųsiu Lietuvos paštu. Kaina tokia kaip ir anksčiau: 1.5 euro. Taip pat apmokėtus užsakymus bus galima atsiimti Kaune. Apmokėjimai liks tokie patys: Paysera ir bankiniai pavedimai. Ačiū už draugystę ir bendradarbiavimą. Gražių artėjančių švenčių! Marius J.

2018.07.27

Sveiki mieli bičiuliai ir puslapio draugai! Dažnėjant mano kelionėms ir ilgėjant laikui užsienyje įvedama nauja funkcija - prekių rezervacija. Iš esmės niekas nesikeičia tik pasirenkant pristatymą galima rinktis - REZERVACIJA. Ji veiks tik tuo metu kai siuntimas bus po daugiau nei savaitės. Pasirinkus šią funkciją - siuntimas nieko nekainuos, o pinigus už užsakymą bus galima pervesti iki išsiuntimo datos likus dviem dienoms, to nespėjus padaryti - užsakymas bus išsiųstas vėliau. Gražios vasaros ir gerų įspūdžių!

numis.lt

numis.lt - profesionalus Jūsų pomėgio partneris. Perkame bei tarpininkaujame parduodant Jūsų kolekcijas, padedame pildyti banknotų, atvirukų, fotografijos temines kolekcijas bei rinkinius, atstovaujame Lietuvos bei užsienio aukcionų namuose, teikiame konsultacijas.

Susisiekite su mumis

+370 628 50584
numiscenter@gmail.com

Facebook paskyra